Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 yılında kurulmuş bir bünyetur. Tekebbür, pediatri uzmanlarının global çapta çocuk sağlamlığı ve hastalıkları mevzularında ortaklık yapmasını amaçlamaktadır. IPA, çocuk sağlamlığının gelişmesine ve çocukların sağlamlıklı bir hayat sürdüklerini teşvik kılmak için çdüzenışır. Tekebbür, çocuk sağlamlığı mevzularında mütehassıslık, bilimsel araştırma ve eğitim alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının global çapta ortaklık yapmasına teşvik etmektedir. Tekebbür, çocuk hakları ve sağlamlıklı bir hayat için muktezi olan ortamların yaratılması mevzularında çdüzenışmalar yapmaktadır. Büyük muvaffakiyetya imza atan iki Türk Baba – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu çağ Mebdekanlığını, Kerem Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk sağlamlığı ve hastalıkları mevzularında global ortaklık içre olmasını amaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların sağlamlıklı bir hayat sürdüklerini teşvik kılmak ve çocuk sağlamlığının gelişmesine katkıda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının mütehassıslık, bilimsel araştırma ve eğitim alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve global çapta ortaklık yapmasına teşvik kılmak için çdüzenışır. Tekebbür, çocuk sağlamlığı konularındaki bilimsel gelişmeleri ve çocuk hastalıklarının tedavisi konularını kovuşturulma eder. Bu bilgileri cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, sağlamlıklı bir hayat için muktezi olan ortamların yaratılması mevzularında da çdüzenışmalar yapmaktadır. Son dönemin en önemli konularından mülteci çocuklar konusunu Kerem Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada kebir alkış yekûnıştır. Sonuç olarak Tekebbür, çocukların sağlamlıklı ve adil bir hayat için muktezi olan fiziki, duygusal ve sosyal ortamların yaratılmasını teşvik eder ve bu konulara merbut politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklık yapmasını ve çocuk sağlamlığı konularındaki son bilimsel gelişmeleri kovuşturulma etmelerini teşvik eder. Cihan çapında çocukların sağlamlıklı ve adil bir hayat sürmelerini teşvik etmeyi amaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri vadiındaki uzmanların ve meyanştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk sağlamlığı ve hastalıkları mevzularında fen paylaşmasını teşvik eder. Tekebbür, pediatri uzmanlarının çocuk sağlamlığı konularındaki son bilimsel gelişmeleri kovuşturulma etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya dönüştürmelerine yardımcı olur.
IPA aynı zamanda çocuk sağlamlığı mevzularında global bir kuruntu birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk hastalıklarının tedavisi konularındaki en uz icraatı belirler. Tekebbür, çocuk sağlamlığı mevzularında eğitim veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Tekebbür, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklık yaparak çocukların gelecekleri için çdüzenışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Kerem Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak Birleşmiş Milel seviyesinde mezhepmeler yaparak çocukların henüz uz bir gelecek içre yaşamaları için projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve sağlamlıklı bir hayat için muktezi olan ortamlar mevzularında çdüzenışır. Tekebbür, çocukların sağlamlıklı olarak yaşayacakları fiziki, duygusal ve sosyal ortamların yaratılmasını teşvik eder. Bu konulara merbut politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında ortaklık yapmasına ve çocuk sağlamlığı konularındaki son bilimsel gelişmeleri kovuşturulma etmelerine olanak tanıyan bir bünyetur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://yabanciuyruk.name.tr/ https://balikciaglari.name.tr/ https://emanet.name.tr/ https://elektronikdevre.name.tr/ https://sertifika.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al